Praha - Dolní Měcholupy

VESNICKÁ IDYLA
S MĚSTSKÝM KOMFORTEM

zjistit více
Venkovské
prostředí
Rychlá
dostupnost
Výjimečná
architektura
Rodinné
bydlení
projekt

Komorní bydlení jako životní styl

Jakoby sem ty domy patřily odedávna. Navrhnout moderní, ale zároveň „vesnické“ je nelehké. S noblesou se tohoto zadání ujal známý český architekt Jan Línek..

Projekt Byty na návsi jde proti trendům, které se snaží o unifikovanou produkci malometrážních bytů spolu se zaměnitelnou architekturou. Celek je atraktivní, čistý a nadčasový. Byty nabízejí vzdušné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Ale to hlavní kouzlo je v detailech. Vysoké stropy v horních patrech doplněné světlíky vybízejí k nadechnutí. Atypická okna doplňují originalitu celého projektu.

mám zájem

linie, čistota a klid. tady se najdete

LOKALITA

Pracujete ve městě, žijete na vesnici

Dolní Měcholupy. Historicky vesnice za Prahou, nyní součást hlavního města. Ale stále jste na vesnici. A naštěstí zde investor našel v historickém jádru zahradu, dost velkou na to, aby doplnil atmosféru místa.

Obě novostavby respektují historický charakter zástavby, výškovou hladinu i strukturu veřejného prostranství, na níž i přímo navazuje. Achitekt Línek ale nekopíroval selská stavení. Jeho invence je pronikavě současná, moderní a nadčasová.

V okolí najdete les, park i možnosti nakupovat. Do centra dojedete za 20 minut. Ale ráno otevřete okno a slyšíte zpěv ptáků.

mám zájem

Jsme tu pro ty, co chtějí změnu!

Pavel Bošek
makléř projektu +420 602 264 956
Pavel Velebil
makléř projektu +420 602 269 011

Mám zájem o více informací