Pracujete ve městě, žijete na vesnici

Rodinné bydlení "na venkově" uprostřed Prahy

Dolní Měcholupy. Historicky vesnice za Prahou, nyní součást hlavního města. Ale jako byste byli na vesnici. A naštěstí zde investor našel v historickém jádru zahradu, dost velkou na to, aby doplnil atmosféru místa.

Obě novostavby respektují historický charakter zástavby, výškovou hladinu i strukturu veřejného prostranství, na níž i přímo navazuje.

V okolí najdete les, park i možnosti nakupovat. Do centra dojedete za 20 minut. Ale ráno otevřete okno a slyšíte zpěv ptáků.

 

Dolní Měcholupy

První zmínky o Měcholupech jsou z roku 1309. V roce 1968 byla původně samostatná obec spojena s Prahou. Nyní jsou Dolní Měcholupy samostatnou městskou částí s 3112 obyvateli.

Díky svému charakteru jsou Dolní Měcholupy příjemným místem k bydlení. Škola, školka, hřiště a sportovní hala, park, ordinace i radnice - vše je blízko.  

Výhodou je i dopravní spojení. Několik autobusových linek zajišťuje rychlou dostupnost konečné stanice metra trasy A, odkud jste za 15 minut na Václavském náměstí. Několik minut jízdy autem se u Štěrboholské spojky nachází Obchodní centrum Štěrboholy (Europark, OBI, ASKO nábytek) a Fashion Arena s bohatou nabídkou nákupních možností a dalších služeb. Kousek cesty je to nejen do místního lesa, ale i na golf či do přitažlivého prostředí Hostivařské přehrady a Dubečského přírodního parku.

 

volné byty

Mapa lokality

Jsme tu pro ty, co chtějí změnu!

Pavel Bošek
makléř projektu +420 602 264 956 prodej@tide.cz
Pavel Velebil
makléř projektu +420 602 269 011 prodej@tide.cz

Mám zájem o více informací