Komorní bydlení jako životní styl

Jakoby sem ty domy patřily odedávna

Navrhnout moderní, ale zároveň „vesnické“ je nelehké. S noblesou se tohoto zadání ujal známý český architekt Jan Línek.

Projekt Byty na návsi jde proti trendům, které se snaží o unifikovanou produkci malometrážních bytů spolu se zaměnitelnou architekturou. Celek je atraktivní, čistý a nadčasový. Byty nabízejí vzdušné bydlení pro jednotlivce i velké rodiny. Ale to hlavní kouzlo je v detailech. Vysoké stropy v horních patrech doplněné světlíky vybízejí k nadechnutí. Atypická okna doplňují originalitu celého projektu.

Touhou investora bylo nabídnout rodinné bydlení v klidném „vesnickém“ prostředí s dostatkem zeleně. Věříme, že se to povedlo.

Bydlení
v zahradě
20 min
do centra
Byty 5+kk
a 6+kk
Celkem
31 bytů

Vše pro rodinné bydlení

Projekt se skládá ze dvou domů. V nich najdete dohromady 31 bytů a 2 menší provozovny. Byty v přízemí jsou obklopeny předzahrádkami, ve vyšších podlažích vznikají vzdušné mezonety nabízející světlo a prostor. Domy mají přízemí, patro a obytné podkroví a všechny byty jsou snadno dostupné výtahem. Projekt Na návsi není jen o malometrážních bytech.

Přestože v domech naleznete i menší byty, jako jeden z mála projektů v Praze nabízí byty 5+kk a 6+kk. Podívejte se do interaktivního výběru a vybírejte si takový prostor, který vaší rodině vyhovuje nejlépe.

volné byty

Jsme tu pro ty, co chtějí změnu!

Pavel Bošek
makléř projektu +420 602 264 956 prodej@tide.cz
Pavel Velebil
makléř projektu +420 602 269 011 prodej@tide.cz

Mám zájem o více informací